SATILIK 100 BAŞLIK BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇİFTLİĞİ

Satılık Çiftlik Arsa 435,000 TL 4,074 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SATILIK100 BAŞLIK BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇİFTLİĞİ : kaynarcaya 10 dk mesafede olan çiftliğimiz anayol kenarında olup 4074 m2 arazi üzerine kurulmuştur.çiftliğimiz 100 baş hayvan kapasitelidir.evimiz 2 katlı olup alt kat yazahane üst katıda daire olarak kullanılmaktadır.konum itibarı ile hakimtepe olan çiftliğimizin manzarası da çok güzeldir.havadar konumdadır.yakın köye mesafesi 300 metre'dir.


NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Arsa Çiftlik SATILIK 100 BAŞLIK BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇİFTLİĞİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 435,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,100,baslik,buyukbas,hayvan,ciftligi,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,arsa,ciftlik,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK 100 BAŞLIK BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇİFTLİĞİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Arsa Çiftlik Satılık