SATILIK 200 BÜYÜKBAŞLIK HAYVAN ÇİFTLİĞİ

Satılık Çiftlik Arsa 1,100,000 TL 6,200 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SATILIK 200 BAŞLIK BÜYÜKBAŞ HAYVAN ÇİFTLİĞİ :kaynarcaya 3 km mesafede,karadeniz sahil yolunun hemen yanı başında olan çiftliğimiz 6200 m2 üzerine kurulu 2 tane ana bina ve 2 binanın arasında üstü kapalı açık besiye uygun olan alandan oluşmaktadır.2 ana binanın altında 60+60 =120 adet hayvana bakılabilmektedir.1 tanesi besi, 1 tanesi de süt inekçiliği  olarak kullanılmaktadır.üstü kapalı olan orta binada ise yaklaşık 80 tane hayvan bakılabilir.çiftliğimizde 2 tane ev bulunmakta olup biri patron biri de işçi evi olarak kullanılmaktadır.ayrıca 30 m2 büyüklüğünde modern bir yazahanemiz de mevcuttur.bunun yanında çiftliğimize 100 metre mesafede 5300 m2 bir arazimiz vardır.bu arazi de çiftlikle beraber devredilecektir.çiftliğimizin etrafı çitle çevrili olup şebeke suyunun yanı sıra kuyu suyumuz da mevcuttur.

NOT: Çiftliklerde yer gösterme ücrete tabidir.


NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Arsa Çiftlik SATILIK 200 BÜYÜKBAŞLIK HAYVAN ÇİFTLİĞİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 1,100,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,200,buyukbaslik,hayvan,ciftligi,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,arsa,ciftlik,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK 200 BÜYÜKBAŞLIK HAYVAN ÇİFTLİĞİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Arsa Çiftlik Satılık