SATILIK 827 M2 ARAZİ..

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

Satılık Muhtelif Arsa Arsa 125,000 TL 830 m²

SATILIK 827 M2 ARSA:kaynarca merkezine 3 km mesafede bulunan arsamız,  köy kenarında olup 827 m2 dir.çevresi avlu ile çevrilidir.imar durumu % 40 olup inşaat yapımına müsaittir.Kafa dinlemek için ideal bir yerdir.elk,su vardır.içinde yetişmiş fındık ağaçları ve  değişik meyve ağaçları bulunmaktadır.manzarası çok güzeldir.köyümüz yerli köy olup kaynarcanın en yakın köylerinden biridir.


( CANOL EMLAKTA HERKESE VE HER KESEYE GÖRE MUTLAKA BİR YER VARDIR. )

( YATIRIMIN ADRESİ KAYNARCANIN YERLİSİ )NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.


İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya
CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Arsa Muhtelif Arsa SATILIK 827 M2 ARAZİ.. Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 125,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,827,m2,arazi,,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,arsa,muhtelif,arsa,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK 827 M2 ARAZİ.. Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Arsa Muhtelif Arsa Satılık