CANOL EMLAKTAN KAYNARCA MERKEZDE SATILIK DAİRELER

Satılık Apartman Dairesi Konut 225,000 TL 110 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SAKARYA KAYNARCA ORTA MAH

CANOL EMLAKTAN KAYNARCA MERKEZDE SATILIK DAİRELER..dairelerimiz belediye konutları altında çevre yolu üzerindedir. toplam 21 adet daire inşaatlarımız hızla sürmektedir. ana yol üzerindeki daireler 4 kat arkadakilerde 3 kat olarak yapılmaktadır. .18 adet 3+1 -110 m2-250.000 tl+ 3 adet 2+1-125 m2-225,000 tl den satışa sunulmuştur.dairelerimiz son sistem yapılmakta olup kullanılan malzemeler 1 ci sınıftır ve asansör de vardır. satışlarımız yılmaz traktör garantisi ve canol emlak güvencesiyle devam etmektedir.gayrimenkul ve traktör takası da yapılabilir.yakın bir zamanda bitirilip teslimatlar başlayacaktır.


NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Konut Apartman Dairesi CANOL EMLAKTAN KAYNARCA MERKEZDE SATILIK DAİRELER Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 225,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,canol,emlaktan,kaynarca,merkezde,satilik,daireler,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,konut,apartman,dairesi,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA CANOL EMLAKTAN KAYNARCA MERKEZDE SATILIK DAİRELER Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Konut Apartman Dairesi Satılık