SATILIK DAİRELER VE İŞ YERLERİ

Satılık Apartman Dairesi Konut 210,000 TL 110 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

İNVENT YAPI GÜVENCESİ VE CANOL EMLAK İŞ BİRLİĞİ İLE SATILIK DAİRELER VE İŞ YERLERİ :

Kaynarca merkezde, aziz duran caddesi anayolu  üzerinde kurulan inşaatımızda satılık daire ve iş yerleri satışa sunulmaya başlanmıştır.inşaatımız asansörlü olup 4 kat'tır. En son sistemlerle donanımlı olarak yapılmaktadır. inşaatımızın birinci katı iş yeri olup 4 adet dükkan bulunmaktadır. ikisi satılmış olup diğer ikisi satılabilir pozisyondadır. 1 nolu dükkan 83 m2 olup 300.000 tl dir.2 nolu dükkan 96 m2 olup 250.000 tl dir. üst kattaki daireler 108 m2 ile 117 m2 arasında olup fiyatlarımız 210.000 ile 230.000 tl arasında değişmektedir. invent yapı mimaride son moda sloganıyla kaynarcada inşaatlaşmaya yeni bir soluk getirmiştir. inşaatımız 1 ay önce başlamış olup kısa bir süre sonra daire ve dükkanlar mal sahiplerine teslim edilecektir. çalışmalarımız son sürat devam etmektedir.

ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.
TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Konut Apartman Dairesi SATILIK DAİRELER VE İŞ YERLERİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 210,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,daireler,ve,is,yerleri,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,konut,apartman,dairesi,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK DAİRELER VE İŞ YERLERİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Konut Apartman Dairesi Satılık