SATILIK 5 ADET MÜSTAKİL EV.

Satılık Müstakil Ev Konut 2,150,000 TL 11,063 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SATILIK 5 ADET MÜSTAKİL EV : kaynarca merkezine 10 km mesafede bulunan arazimiz 11.063 m2 dir. içerisinde 5 adet müstakil ev bulunmaktadır.evlerimizin her biri 100 er m2 olup son sistem yapılmıştır.eksiği yoktur.arazinin etrafı çevrili ve içinde bir miktar da orman vardır.tapunun içerisindedir.köy büyük bir köy olup  okul,cami,bakkal,kahve,sağlık ocağı mevcuttur.köyümüz karadenize çok yakın olup hakimtepe üzerindedir.manzarası çok güzel'dir.ihtiyaçtan satılıktır.


NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Konut Müstakil Ev SATILIK 5 ADET MÜSTAKİL EV. Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 2,150,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,5,adet,mustakil,ev,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,konut,mustakil,ev,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK 5 ADET MÜSTAKİL EV. Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Konut Müstakil Ev Satılık