SATILIK MÜSTAKİL 2 KATLI EV

Satılık Müstakil Ev Konut 750,000 TL 1,965 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SATILIK 2 KATLI MÜSTAKİL EV: kaynarca merkezine 1 km mesafede olan 2 katlı evimiz köy kenarındadır.1965 m2 arsa içerisindedir.mustakil olup 2 katlıdır.

her dairesi 130 m2 den oluşmaktadır.evimiz son sistemle yapılmış olup hiç bir eksiği yoktur.genişte bir balkonumuz mevcuttur.bahçemiz hobi bahçesi olup değişik meyve ağaçları bulunmaktadır.bahçemizde bir adet de varendamız bulunmaktadır.etrafı çevrili olup kafa dinlemek içinde uygun bir yerdir.kaynarca merkezine yürüme mesafesindedir.bulunduğu mahallede okul,cami,bakkal,kahve bulunmaktadır.ısınma için kaloriferide mevcuttur.

( CANOL EMLAKTA HERKESE VE HER KESEYE GÖRE MUTLAKA BİR YER VARDIR. )

( YATIRIMIN ADRESİ KAYNARCANIN YERLİSİ )NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Konut Müstakil Ev SATILIK MÜSTAKİL 2 KATLI EV Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 750,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,mustakil,2,katli,ev,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,konut,mustakil,ev,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK MÜSTAKİL 2 KATLI EV Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Konut Müstakil Ev Satılık