SATILIK MÜSTAKİL EV.

Satılık Müstakil Ev Konut 380,000 TL 3,000 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SATILIK 3 DÖNÜM ARAZİ İÇERİSİNDE MÜSTAKİL EV: kaynarcaya 10 dakika mesafede,bir köyün kenarında hakimtepe üzerinde olan arazimiz 3000 m2 dir.üzerinde 2 katlı ev mevcuttur.ev 120 + 120 =240 m2 dir.evin alt kısmı inşaat halinde olup depo olarak kullanılmaktadır.ikinci katında ise oturulmaktadır.arazimiz havadar,yüksek  bir yerde olup etrafı ormanlarla çevrilidir.önünden yol geçmektedir.köyün kenarıdır.etrafında komşular vardır.hava kirliliği hiç yoktur.karadenize olan uzaklığı da 4 km dir.elk,su vardır.köyde cami,market,kahve vardır.


NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

0oyk.jpg

 

 

ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 18 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Konut Müstakil Ev SATILIK MÜSTAKİL EV. Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 380,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,mustakil,ev,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,konut,mustakil,ev,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK MÜSTAKİL EV. Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Konut Müstakil Ev Satılık