SATILIK MÜSTAKİL VİLLA VE ARAZİSİ

Satılık Müstakil Ev Konut 2,250,000 TL 15,211 m²

Sakarya / Kaynarca / Orta Mah.

SATILIK 15.211 M2 ARAZİ İÇERİSİNDE MÜSTAKİL VİLLA : kaynarca merkezine 13 km olan arazimiz 15.211 m2 arazi'dir.köyün kenarındadır.etrafı ormanlarla çevrilidir.içinde 120 m2 bir adet patron evi iki adet 80 er m2 misafir evi,bir adet bekçi evi,bir adet 40 metre uzunluğunda çeşitli amaçlarla kullanılan ahır mevcuttur.arazimizin içinde  250 civarında meyve ağaçları bulunmaktadır.arazinin etrafı perde beton ve tel örgüyle çevrilidir.köy imarı mevcuttur.karadeniz plajına 3 km mesafedededir.hakimtepe üzerinde olup şahane bir manzarası vardır.hava kirliliği hiç olmayıp kafa dinlemek için çok ideal bir yerdir.köyün merkezinde camii,kahve,bakkal bulunmaktadır.ihtiyaçtan satılık olup istanbulda bir bölümü nakit bir bölümü de gayrimenkul veya daire ile takas yapılabilir.

NOT: DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN www.canolemlak.com 

TURAN CANOL (KAYNARCA EMLAKCILAR DERNEĞİ BAŞKANI)

 ÖNEMLİ NOT:CANOL EMLAK - KAYNARCANIN YERLİSİ OLUP 20 SENEDİR YATIRIMLARA YÖN VEREN İLK GAYRİMENKUL FİRMASIDIR.KAYNARCA MERKEZDE İKAMET ETMEKTEYİZ.FİRMAMIZLA GÜVENLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ. BİZE HER KONUDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFONUMUZ 24 SAAT AÇIK OLUP KAYNARCAYA GELDİĞİNİZDE  ŞAHSENDE BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

CANOL EMLAK
KANDIRA CAD.ÜZERİ ZİRAAT BANKASI YANI,CEDİD CAMİİ KARŞISI NO:39 KAYNARCA/SAKARYA
Kaynarca / Kaynarca
54650 Sakarya

İlanın Yayınlandığı Siteler

CANOL EMLAK KAYNARCA Satılık Konut Müstakil Ev SATILIK MÜSTAKİL VİLLA VE ARAZİSİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. 2,250,000 TL CANOL EMLAK KAYNARCA,,satilik,mustakil,villa,ve,arazisi,sakarya,kaynarca,kaynarca,orta,mah,konut,mustakil,ev,satilik, CANOL EMLAK KAYNARCA SATILIK MÜSTAKİL VİLLA VE ARAZİSİ Sakarya Kaynarca Kaynarca Orta Mah. Konut Müstakil Ev Satılık